Dit zijn wij

Bij MindUp werken specialistische medewerkers die gedreven ondersteunen in het herstelproces van onze cliënten. Onze medewerkers zijn agogisch geschoold en dragen hun vakmanschap uit. Door het combineren van dagbesteding en individuele begeleiding met beschermd wonen, zet MindUp haar medewerkers flexibel en gericht in waar zij nodig zijn.

Onze medewerkers

  • Trajectbegeleiders (SPH/MWD)

  • Agogen

  • Woon- en activiteitenbegeleiders (SPW)

  • Ervaringsdeskundigen (MBO/HBO)

  • GGZ-verpleegkundigen

  • IRB-experts

  • IPS-experts

  • Rehabilitatiecoaches


Binnen MindUp begeleiden speciale teamcoaches de teams. Managers zijn verantwoordelijk voor de locaties en activiteiten van MindUp. Overal werken we op dezelfde manier met onze missie en visie als leidraad.

Secretariaat MindUp

secretariaat@mind-up.nl

 

Aanmelding

aanmelden@mind-up.nl

 

Zorgadministratie:

zorgadministratie.mindup@mind-up.nl


 

Teamcoaches

BW Eewal en Oldegalileeën

Suzanne van de Voorde

suzanne.van.de.voorde@mind-up.nl

058-8452213

BW Workum en BW Woldenhof

Daphne Wentink

daphne.wentink@mind-up.nl

06-83490536

Wonen en reactivering Dokkum, Flexpool MindUp

Thilde van der Werff

thilde.vander.werff@mind-up.nl

058-845220

Wonen en reactivering Sneek

Annette Groothoff

annette.groothoff@mind-up.nl

06-82100733

Wonen en reactivering Franeker

Thera Lulf

thera.lulf@mind-up.nl

0517-398755

BW Dammelaan en reactivering Leeuwarden

Roelof den Hollander

roelof.den.Hollander@mind-up.nl

0683527161

BW ASS-team, BW Jeugd, BW Diaconessenpark

Tanja Tilma

tanja.tilma@mind-up.nl

06-13266861

Wonen en reactivering Drachten, Nachtdienst MindUp

Greta Roskam

greta.roskam@mind-up.nl

06-53930543

BW en reactivering Heerenveen

Wieke Visser

wieke.visser@mind-up.nl

06-20855698

Aansturing

Algemeen directeur:

Douwe Weening
douwe.weening@mind-up.nl
06-22872291

Directeur zorg:

Monique Menger
monique.menger@ggzfriesland.nl
06-83524724 

 

Ook bij ons werken?

Bekijk hier de actuele vacatures. Voor overige vragen kunt u contact opnemen.